אודות

דף הבית » אודות

נחמה מירב – טארוט תרפיה

בשנת 1983 שבתי לארץ לאחר שנים של מגורים בקומונה בארה”ב, שם התוודעתי אל העולם המורכב של קלפי הטארוט.לפני כן למדתי באוניברסיטה לתואר בתולדות האומנות וחלמתי לעסוק בחקר אומנות ימי הביניים, ולכן, נוסף על המשיכה לרוחניות שטומנים בחובם הקלפים, נמשכתי גם לצד האומנותי והסמליות שבהם שמגיעה מימי הביניים.
עם שובי לארץ, החלטתי ללמוד את נושא הקריאה בקלפים לעומק בעזרת מורה חיפאי. לאחר הלימודים, התנסיתי במשך שנתיים בקריאת קלפים למכרים ולחברים, והתגובות החיוביות שקיבלתי נתנו לי את הדחיפה לעסוק בתחום באופן מקצועי ולממש את תחושת השליחות שפעמה בי.
מאז עברו 26 שנים בהן אני מטפלת בשיטת הטארוט-תרפיה, ומעבירה סדנאות בנושא לקבוצות קטנות וגדולות בכל רחבי הארץ.

ב-15 השנים האחרונות אני מתפקדת גם כמורה לתלמידים ותלמידות שרוצים ללמוד את העיסוק בטארוט-תרפיה. אני מתמקדת בלימוד קלפי טארוט קלאסיים מתוך הערכה למסורת העיסוק בקלפים.
אני משתמשת בקלפים מסדרת ה”ריידר-וויט”, הסדרה המפורסמת מכולן, אליה אני מתחברת באופן אישי. הטיפול באמצעות קלפי הטארוט בשיטת הטארוט-תרפיה מאפשר לי לאבחן את האדם שמולי, לייעץ, לעזור, לכוון ולתת כלים להתפתחותו האישית, ואני מתייחסת לטיפול כפעולה הדדית שתורמת גם להתפתחותי האישית והרוחנית ומאפשרת לי להמשיך ולסייע למי שזקוק לכך. אני מקפידה על תקשורת בגובה העיניים וקשובה לצרכיהם ולמטרותיהם של הפונים אליי.
כיום אני מתגוררת בישוב הקהילתי “אמירים” שבגליל, והאווירה השלווה השוררת במקום משמשת לי השראה ורוגע הנדרשים לעבודתי הרוחנית והמקצועית.
להזמנת סדנאות, הרצאות, פגישה אישית , ולקבלת מידע על מועדי פתיחת הקורסים הקרובים

מעוניינים להתייעץ, לשאול או לקבל עוד מידע

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם