מכתבי תודה

דף הבית » מכתבי תודה

את מדהימה נחמה.
הייתי בהרצאה שלך פעם היכרות הכרמל והיה מרתק, ואחכ בייעוץ פרטי ו. אני עדיין מנסה להבין איך את יכולה לראות כל כך הרבה דרך הקלפים..
אורטל הרפז
הכרת תודה עמוקה על קריאת הטארות המלוות אותי כבר עשור שלם. תמיד את מדייקת לי סיטואציות משקפת ומבהירה עבורי באופן פשוט ויחד עם זאת עמוק מאוד את מה שהקלפים רוצים להגיד לי כשאת קוראת לי את הקלפים התחושה היא -שאת נותנת "תמרורי דרך" שהם גם פרקטיים לחיי היומיום וגם מתעלים לרמה של חוכמה גבוהה.
אירית דקל
נחמה יקרה!!!
שמחה שבחרת בך למורה טארוט מורה לחיים כלכך הרבה עוצמה וכיף וקבוצה חמה ונעימה עם אנשים מדהימים
זאת פעם הראשונה שאני ממש ממש מחכה בכליון עיניים לימי חמישי לקורס
הנאא יוסוף
מהיום שהיה בשיעור של קורס אבחון וטיפול בקלפי טארוט , נחמה יקירה תודה רבה על הנתינה ולמידה , סבלנות והרבה ידע שאת נותנת לנו , זה כיף ללמוד אצלך וללמוד ממך כל שיעור משהו חדש ומעניין ..
מחכה כבר לשיעור הבא
רנין טרודי
אחת כתבה ש......נחמה אשה נעימה ורגישה. הייתה לי חוויה מאוד מעניינת וחיובית. למרות שדיברנו על נושאים לא פשוטים בכלל, יצאתי אופטימית ומחוזקת. תודה רבה!
נחמה מהממת!! מדוייקת, ברורה, רציפה, מכוונת כשצריך ופותחת מרחיבה כשנדרש . ממליצה בחום גם לסקפטים שבינכם, תבואו תבינו... לבוא ולתת ללב להקשיב
נחמה יקרה ואהובה...
ההיכרות איתך (עם הקלפים)פתחה לי צוהר לעולם מופלא ומרתק תמיד והשיעור עובר בצ׳יק כל זאת בזכות הידע שמחת החיים שלך והתכונות הנפלאות שהתברכת בהם
מאחלת לך שפע של ברכות
וחגיגות בלי סוף!
היי נחמה יקרה, זו רקפת מאוסטרליה , את זוכרת שאמרת לי שלקראת סוף 2020 יהיה לי ולבנות בית משלנו?
אז בשעה טובה והרבה אושר קניתי בית ואנחנו עוברות בתחילת נובמבר.
רקפת
אוסטרליה

מעוניינים להתייעץ, לשאול או לקבל עוד מידע

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם